Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2018/19   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Fotogalerie

Cyklistické soustředění na Šumavě - 5. třídy - 2018 (2018-10-14)
Šipkovaná ve školní družině 26.9.2018 (2018-10-02)
Soutěž hasičů na náměstí 20.9.2019 (2018-10-02)
Den mobility ve školní družině 18.9.2018 (2018-10-02)
Školní výlet 1.B ZOO Jihlava - 15.6.2018 (2018-06-24)
Škola v přírodě 3.A - Oucmanice 2018 (2018-06-15)
Příprava na jarmark 4.B 23.5.2018 (2018-06-09)
Den Slabikáře 1.A 18.5.2018 (2018-06-09)
Den Země 24.4.2018 (2018-06-09)
Čarodějnice 25.4.2018 (2018-04-25)
Zápis dětí do prvních tříd pro školní rok 2018-19 (2018-04-15)
Karneval ve školní družině 1.-3. třídy 28.2.2018 (2018-04-02)
Karetní soutěž v UNU 24.1.2018 (2018-04-02)
Píšťalky v nemocnici 20.12.2017 (2018-04-02)
Cvičení s Jitřenkou 7.2.2018 (2018-02-18)
Mikuláš 5.12.2017 (2017-12-10)
Den otevřených dveří 2.12.2017 (2017-12-10)
Základy první pomoci 9.11.2017 (2017-11-12)
Halloweenský večer ve školní družině 31.10.2017 (2017-11-12)
Cvičení s Jitřenkou 18.10.2017 (2017-11-12)
Vyhlášení atletického čtyřboje 23.9.2017 Ústí nad Orlicí (2017-11-12)
Exkurze 4.A,B Zámek Slatiňany a hřebčín 21.9.2017 (2017-11-12)
Slavnostní rozloučení s žáky devátých tříd 30.6.2017 (2017-09-03)
Výlet 9.A 20.-21.6.2017 (2017-09-03)
Republikové finále ve vybíjené - Pecka u Nové Paky 12-13.6.2017 (2017-06-16)
Školní výlet 5.B - Pec pod Sněžkou 7.-9.6.2017 (2017-06-16)
Den naruby ve 3.A 1.6.2017 (2017-06-16)
Výlet do ZOO - 3.A, 3.B - Praha - 3.5.2017 (2017-06-16)
McDonald's Cup 2017 - Republikové finále (2017-06-07)
Zápis do prvních tříd 2017 (2017-06-07)
Den dětí ve školní družině 1.6.2017 (2017-06-01)
Den naruby ve 2.A - 1.6.2017 (2017-06-01)
McDonald's Cup - Krajské kolo - 22.05.2017 - foto: Kateřina Langová (2017-05-26)
McDonald's Cup 2017 (2017-05-26)
Vybíjená 2017 (2017-05-26)
Ukázka vojenské techniky 3.A 10.4.2017 (2017-04-23)
Talentmánie v družině 28.3.2017 (2017-04-23)
Karneval na ledě 3.A 3.B 3.3.2017 (2017-04-23)
Karneval na ledě 2.A 28.2.2017 (2017-04-23)
Škola v přírodě 4.AB - Žďárský potok Jeseníky 19.-25.2.2017 (2017-03-19)
Karneval ve školní družině 2.AB 21.02.2017 (2017-02-23)
Hrou proti AIDS - 9. třídy - 17.12.2016 (2017-02-16)
Celodružinová karetní hra - UNO - 20.1.2017 (2017-01-30)
Zdobení stromečku pro zvířátka 3.AB - 20.12.2016 (2017-01-24)
Veselý Kopec 3.A - 7.12.2016 (2017-01-24)
Mikulášská nadílka 3.A - 5.12.2016 (2017-01-24)
Čertovské hry ve školní družině 5.12.2016 (2017-01-08)
Mikuláš 5.12.2016 (2017-01-08)
Den otevřených dveří 26.11.2016 (2016-11-29)
Ekocentrum 3.AB - 9.11.2016 (2016-11-29)
Šumava 5.AB 16.9.-23.9.2016 (2016-11-29)
Kurz plavání 3.A (2016-11-29)
Halloweenský podvečer ve školní družině - 24.10.2016 (2016-11-20)
Dýňový svět (ŠD) - 14.10.2016 (2016-11-20)
Školní olympiáda - 1.stupeň - 24.6.2016 (2016-06-26)
Olympijský běh 2016 (2016-06-22)
Příprava na Olympijský běh 21.6.2016 (2016-06-22)
Výlet 2.AB Toulovcovy Maštale 8.6.2016 (2016-06-22)
MDD - Den naruby 1.6.2016 (2016-06-22)
Horní Bradlo 2.A 23.5.-27.5.2016 (2016-06-22)
Právo pro každý den - Krajské kolo (2016-06-10)
Právo pro každý den (2016-05-24)
McDonald's Cup - Krajské kolo 16.5.2016 - 1.-3. tř. (1. místo), 4.-5. tř. (2. místo) - foto: Kateřina Langová (2016-05-19)
Terezín 2016 (2016-05-19)
McDonald's Cup - Okresní kolo 6.5.2016 - foto: Kateřina Langová (2016-05-10)
McDonald's Cup - Okresní kolo 29.4.2016 - foto: Kateřina Langová (2016-05-10)
Čarodějnice 28.4.2016 (2016-05-10)
Karneval na ledě 2.A 18.4.2016 (2016-05-01)
Ekocentrum Pardubice 2.A 2.3.2016 (2016-05-01)
Karneval ve školní družině - 17.2.2016 (2016-03-06)
Mikuláš ve škole 4.12.2015 (2016-01-02)
Družina - Čertovké hry 4.12.2015 (2016-01-02)
Den otevřených dveří 28.11.2015 (2015-12-01)
Divadýlko Kos - ŠD - 3.11.2015 (2015-11-08)
Halloween ve školní družině 27.10.2015 (2015-11-08)
Výlet Žleby 2.AB 30.9.2015 (2015-11-08)
Vyhlášení krajské atletické soutěže - Pardubice - 16.9.2015 (2015-11-08)
Všestary 6.ABC - 16.9.2015 (2015-11-08)
Dopravní hřiště 2.A 15.9.2015 (2015-11-08)
Slavnostní rozloučení s žáky devátých tříd 30.6.2015 (2015-11-08)
Chrudimská desítka - 6.9.2015 (2015-09-08)
Předání knížek pro prvňáčky - Radnice Chrudim - 17.6.2015 (2015-06-18)
Vida Brno 7.ABC - 3.6.2015 (2015-06-18)
MDD - Depo Pardubice 1.AB - 1.6.2015 (2015-06-18)
Vybíjená - Republikové finále 2.-3.6.2015 (2015-06-07)
Výlet 5.B Pec pod Sněžkou 27.-29.5.2015 (2015-06-07)
Vybíjená - Krajské kolo - 1. stupeň - 19.5.2015 (2015-06-07)
Výlet 1.AB Tongo 15.5.2015 (2015-06-07)
Štafetový pohár Pardubice 15.5.2015 (2015-05-16)
Den otevřených dveří 22.11.2014 (2014-11-27)
Cyklistické soustředění na Šumavě - 5. třídy - 2014 (2014-11-06)
Výlet 8.C - Stříbrný rybník HK (2014-07-03)
Republikové finále - Vybíjená 2.-4.6.2014 - Kemp Pecka (2014-07-03)
Školní olympiáda 20.6.2014 - bílý, oranžový a světle modrý tým (2014-07-03)
Olympiáda - 1.stupeň - 20.6.2014 (2014-06-21)
Krajské kolo ve vybíjené - 4. a 5. třídy - 22.5.2014 (2014-06-02)
Školní výlet 5.A - Seč 12.5.-14.5.2014 (2014-06-02)
Vídeň 2014 (2014-05-19)
Okresní kolo ve vybíjené - chlapci 5. třídy - 30.4.2014 (2014-05-11)
Čarodějnice 29.4.2014 (2014-05-11)
Talentmánie 19.3.2014 (2014-03-22)
Karneval ve školní družině 25.2.2014 - foto: Stanislav Sitař (2014-02-26)
Úspěch soutěží ve francouzském jazyce (2014-01-05)
Den otevřených dveří 30.11.2013 (2013-12-01)
Výlet Praha 5.AB 12.11.2013 (2013-12-01)
Halloween - Družina 31.10.2013 (2013-11-12)
Drakiáda - Družina 24.10.2013 (2013-11-12)
Hledání pokladu - Družina 4.10.2013 (2013-11-12)
Cyklistické soustředění na Šumavě - 5. třídy - 20.9.-27.9.2013 (2013-10-18)
Dopravní hřiště 23.9.2013 3.A (2013-10-18)
Den s policií 19.6.2013 II.AB, IV.AB, V.B (2013-06-21)
Vybíjená - Mistrovství republiky - 5.třídy - chlapci 4.-5.6.2013 (2013-06-21)
Bambiriáda 2013 (2013-06-04)
Výlet 4.A Praha 21.5.2013 (2013-06-04)
Vybíjená - Krajské finále 14.5.2013 (2013-06-04)
Vídeň 2013 (2013-06-04)
Čarodějnice 30.4.2013 (2013-05-05)
Kouzelník ve školní družině 24.4.2013 (2013-05-05)
Beseda se spisovatelem J. Holubem 4.AB 22.4.2013 (2013-05-05)
Talentmánie 14.3.2013 (2013-05-05)
Karneval ve školní družině 27.2.2013 (2013-05-05)
Škola v přírodě 4.A,B - Šerlišský Mlýn 17.2.-22.2.2013 (2013-03-04)
Zdobení stromečku pro zvířátka 4.A,B 20.12.2012 (2013-03-04)
Lesní olympiáda 4.A 2.10.2012 (2013-03-04)
Mikuláš, andělé a čerti ve škole 2012 (2012-12-12)
Den otevřených dveří 1.12.2012 (2012-12-12)
Příprava pokrmů 6.B (2012-12-12)
Halloweenský večer 31.10.2012 2.A a 2.B (2012-11-07)
Cyklistické soustředění na Šumavě - 5. třídy - 21.-28.9.2012 (2012-10-17)
Vídeň 11.4.2012 a Berlín 30.5.2012 (2012-09-20)
Den s Jitřenkou - Městský park 26.6.2012 (2012-06-28)
Olympiáda - 1.stupeň - 22.6.2012 (2012-06-24)
Finále Kinderiády 13.6.2012 (2012-06-24)
Chorvatsko 2012 (2012-06-24)
Chorvatsko 2011 (2012-06-24)
Škola v přírodě 3.A - Oucmanice 26.3. - 30.3.2012 (2012-04-24)
Ekocentrum Pardubice 8.2.2012 3.AB (2012-02-13)
Vánoční tradice - 3.A 4.1.2012 (2012-01-28)
Zdobení stromečku pro zvířátka - 3.A,B 21.12.2011 (2012-01-28)
Veselý Kopec - 3.A,B 7.12.2011 (2012-01-28)
Den otevřených dveří 26.11.2011 (2011-11-30)
Cyklistické soustředění na Šumavě - 5. třídy - 16.-23.9.2011 (2011-10-02)
Škola v přírodě - Štíří důl 2.B 30.5-3.6.2011 (2011-07-01)
Výlet 2. tříd - Toulovcovy maštale - 7.6.2011 (2011-06-09)
Sportovní den s žáky z Ede - 8.6.2011 (2011-06-09)
Škola v přírodě - 2.A - 9.5.-13.5.2011 (2011-06-09)
Škola v přírodě - 4.AB (2011-03-29)
Karneval na ledě - 2.A - 4.3.2011 (2011-03-29)
Zimní soustředění fotbalových tříd 2011 (2011-02-07)
AFK - Finále přeborníka republiky 2010 - Starší přípravky (2011-01-23)
Beseda s cestovatelem p. Jakešem - 10. a 11.1.2011 (2011-01-07)
Vánoční výstava Betlém Hlinsko - 2.AB - 21.12.2010 (2011-01-07)
Beseda s ilustrátorem Jiřím Fixlem - 2.AB - Chrudimská knihovna 25.11.2010 (2010-12-01)
Exkurze synagoga H. Městec 9. třídy - 9.11.2010 (2010-12-01)
Exkurze hřebčín Slatiňany - 1.AB - 9.11.2010 (2010-12-01)
Den otevřených dveří 27.11.2010 (2010-11-28)
Halloweenské nocování ve školní družině 25.10.10 - 2.AB (2010-11-09)
Všestary - 6. třídy - 21.10.2010 (2010-10-22)
Sportovní den na náměstí - 2.AB - 10.9.2010 (2010-10-22)
Lichnice - 1. třídy - 21.9.2010 (2010-10-22)
Ekocentrum - 1. třídy - 12.10.2010 (2010-10-22)
Cyklistické soustředění na Šumavě - 5. třídy - 17.-24.9.2010 (2010-10-22)
Berlín - 9. třídy - 13.10.2010 (2010-10-22)
Osvětim - 9. ročník - 24.9.2010 (2010-09-30)
Projekt - Bezstarostné dětství bez úrazu - 8.třídy (2010-06-27)
Finále Kinderiády - Praha 22.6.2010 (2010-06-23)
Olympiáda 1.stupeň - 18.6.2010 (2010-06-23)
Škola v přírodě 2.A - Štíří důl (2010-06-23)
Knížka pro prvňáčky - předání panem starostou 9.6.2010 (2010-06-23)
Výlet I.A,B - ZOO Dvůr Králové 1.6.2010 (2010-06-23)
Terezín 2010 (2010-05-31)
Škola v přírodě 3.A a 3.B - Mílovy (2010-05-31)
Projekt "Voda je život" - Čistička odpadních vod - 8.třídy (2010-05-20)
Beseda se sportovcem Jiřím Magálem - 27.4.2010 (2010-05-17)
Den Slabikáře - 1.A - 23.4.2010 (2010-05-16)
Projekt "Voda je život" - Přehrada Seč - 8.třídy (2010-05-16)
Projekt "Voda je život" - Úpravna pitné vody Monako - 8.třídy (2010-05-16)
Karneval na ledě 2.A 5.3.2010 (2010-05-09)
Kinderiáda 20.4.2010 (2010-05-09)
Knížka pro prvňáčka - projekt 1.A a 1.B (2010-05-09)
Vídeň 7.4.2010 - 8. třídy (2010-04-16)
Škola v přírodě 4.A a 4.B - 7.2.-12.2.2010 (2010-04-04)
Karneval na ledě 3.A a 3.B - 19.2.2010 (2010-02-19)
Pasování prvňáčků na čtenáře (2010-02-14)
Pomoc žáků při zápisu do prvních tříd (2010-02-01)
Florbal Cup - Okresní kolo (starší žákyně) - 30.11.2oo9 (2009-12-08)
Mikuláš, andělé a čerti ve škole (2009-12-04)
Den otevřených dveří 28.11.2oo9 (2009-11-29)
Chorvatsko 2oo9 (2009-11-22)
Halloweenské nocování 26.10.2oo9 (2009-11-02)
Cyklistické soustředění na Šumavě - 5.A a 5.B - 18.9.-25.9.2oo9 (2009-10-14)
Všestary - 6.třídy - 7.10.2oo9 (2009-10-14)
Exkurze Lichnice - 1.A a 1.B - 23.9.2oo9 (2009-09-25)
Rozloučení se školním rokem v 5.A - 24.6.2oo9 (2009-06-25)
Kroužek "Zábavná angličtina" a "Flétna" - vystoupení ve Slatiňanech - 2. a 13.6.2oo9 (2009-06-25)
Olympiáda 1.stupeň - 19.6.2oo9 (2009-06-21)
Paintball 9.B - 17.6.2oo9 (2009-06-21)
Jezdíme s úsměvem - 4.B 9.6.2oo9 (2009-06-21)
Pravěká vesnička Všestary - 6.třídy 4.6.2oo9 (2009-06-21)
Návštěva z partnerského města Ede 2oo9 (2009-06-15)
Terezín 2oo9 (2009-05-27)
Projektový den - Rodina - 6.třídy - 14.5.2oo9 (2009-05-15)
Lyžařské soustředění 7.A - Daňkovice - 8.-13.2.2oo9 (2009-04-29)
Pyžamová noc 16.4.2oo9 (2009-04-29)
Okresní kolo ve šplhu - 1. až 5. třídy (2009-03-23)
Škola v přírodě 4.A a 4.B - Šerlich - 8.2.-13.2.2oo9 (2009-03-23)
Karneval na ledě - 2.třídy - 3.3.2oo9 (2009-03-03)
Den otevřených dveří 29.11.2oo8 (2008-12-01)
Cyklistické soustředění na Šumavě 19.9. - 26.9.2oo8 (2008-11-05)
Chorvatsko 29.9.-6.10.2008 (2008-10-08)
Městský běh - Olešnice Polsko 20.9.2oo8 (2008-09-27)
Okresní kolo přespolního běhu - Park Střelnice 17.9.2oo8 (2008-09-27)
Výlet 9.B a 9.A - Tanvald - Liberec (2008-07-02)
Školní olympiáda 2oo8 (2008-07-02)
Škola v přírodě 4.A 2oo8 (2008-05-29)
Okresní kolo McDonald's Cup, kategorie 2.-3. třída (2008-05-19)
Drážďany 6.5.2oo8 (2008-05-08)
Den Slabikáře 1.B 25.4.2oo8 (2008-05-08)
Sebepoznání - Sádrové masky - Rodinná výchova 4.4.2oo8 (2008-04-10)
Pasování na čtenáře 1.A a 1.B 31.1.2oo8 (2008-02-04)
Vánoční besídka v 6.A (2008-01-23)
Zdobení stromečků pro zvířátka 3.A a 3.B 19.12.2oo7 (2008-01-07)
Vánoční besídky ve třídách (2007-12-23)
Den otevřených dveří 1.12.2oo7 (2007-12-08)
Rodinná výchova 9.A a 9.B 19.10.2oo7 (2007-10-19)
Cyklistické soustředění na Šumavě 14.9. - 21.9.2oo7 (2007-09-30)
Zážitkový kurz 6.A - Šilinkův důl 20-21.09.2oo7 (2007-09-24)
Zahájení školního roku s místostarostou Romanem Málkem - foto: Radek Vaško (2007-09-03)
Výlet - Všestary (2007-08-21)
Výlet 6.B - Šilinkův důl (2007-08-21)
Chorvatsko 2oo7 (2007-08-21)
Výlet 9.C - Konopáč 18.-20.6.2oo7 (2007-06-21)
Návštěva z partnerského města Ede 2oo7 (2007-06-21)
Výlet 8.A a 8.B - Praha 14.6.2oo7 (2007-06-17)
Výlet 4.A a 4.B - Praha Vyšehrad 17.5.2oo7 (2007-06-17)
Škola v přírodě 4.A a 4.B 2oo7 (2007-06-17)
Škola v přírodě - Mílovy 3.A 14.5-18.5.2oo7 (2007-06-17)
Terezín 2oo7 (2007-06-17)
Ukliďme svět 2oo7 (2007-04-25)
Chorvatsko 2oo6 (2007-03-31)
Karneval na ledě 9.3.2oo7 (2007-03-18)
Družstva mladších žákyň a mladších žáků 2oo6 (2007-03-11)
Pěvecký kroužek - Vánoční besídka 21.12.2oo6 (2007-01-04)
"Mikuláš" v 1.B 5.12.2oo6 (2006-12-18)
"Mikuláš" ve škole 5.12.2oo6 (2006-12-05)
"Mikuláš" ve školní družině 4.12.2oo6 (2006-12-05)
Den otevřených dveří v 1.B 25.11.2oo6 (2006-11-28)
Den otevřených dveří 25.11.2oo6 (2006-11-27)
Halloweenské nocování 23.10.2oo6 (2006-11-01)
Cyklistické soustředění na Šumavě 15.9. - 22.9.2oo6 (2006-10-21)
Výlet 8.C - Konopáč - červen 2oo6 (2006-10-21)
KP ve vícebojích - Litomyšl 7. - 8.10.2oo6 (2006-10-21)
KP žactva v atletice - Svitavy 18.06.2oo6 (2006-10-21)
Družstva staršího žactva (2006-09-26)
Škola v přírodě - Horní Bradlo 2oo6 (2006-08-31)
Škola v přírodě - Krkonoše 2oo6 (2006-08-31)
Návštěva partnerského města Ede 2oo6 (2006-08-31)
Spolu bez bariér - 30.5.2oo6 (2006-08-31)
Výlet 7.A, 7.B a 7.C - Březová u Třebíče 24.5. - 26.5.2oo6 (2006-08-31)
Mikuláš, andělé a čerti - 2oo5 (2006-08-31)
Den s Jitřenkou 29.11.2oo5 (2006-08-31)
Cyklistické soustředění na Šumavě - září 2oo5 (2006-08-31)
Finále Kinderiády - USK Praha 23.6.2oo5 (2006-08-31)
Hokejbal - Praha 6.6.2oo5 (2006-08-31)
Škola v přírodě - Horní Bradlo 15.5 - 20.5.2oo5 (2006-08-31)
"Ukliďme svět" s žáky 6.A a 6.B 15.4.2oo5 (2006-08-31)
Lyžařské soustředění žáků prvního stupně v Bartošovicích (2006-08-31)
Cyklistické soustředění na Šumavě 24.9. - 1.10.2oo4 (2006-08-31)
Cvičná evakuace školy 25.6.2oo4 (2006-08-31)
Městská olympiáda 21.6.2oo4 (2006-08-31)
Atletické závody Pardubice 16.6.2oo4 (2006-08-31)
Přírodovědný výlet 5.A Slatiňany 15.6.2oo4 (2006-08-31)
Výlet 7.D Borová u Poličky 15.6.2oo4 (2006-08-31)
Soustředění v Chorvatsku 29.5. - 5.6.2oo4 (2006-08-30)
Návštěva partnerského města Ede v Holandsku 18.5.2oo4 (2006-08-30)
Čarodějnice na nádvoří školy 29.4.2oo4 (2006-08-30)
Lyžařský kurz - Špindlerův Mlýn 27.3. - 3.4.2oo4 (2006-08-30)



Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2018/19   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup